رزرو بلیط برای سفرهای خارجی

رزرو بلیط برای سفرهای خارجی

برای سفر به شهرها و کشورهای مختلف در جهان باید از وسایل حمل و نقل زمینی، هوایی یا دریایی استفاده کنید. برای سفرهایی که مبداء و مقصد آن کشورهای خارجی است باید بلیط مخصوص آن‌ را از سایت‌ اصلی آن خریداری کنید که با توجه به شرایط حال حاضر امکان پرداخت از کارت‌های بانکی ایران در سایت‌های خارجی امکان پذیر نیست. شما باید از کردیت‌کارت مجازی برای پرداخت استفاده کنید که می‌توانید در سایت نویان‌پی تهیه کنید؛ راه ساده‌تر آن، سپردن پرداخت به نویان‌پی است تا در کوتاه‌ترین زمان پرداخت شما انجام گردد و بلیط‌های شما رزرو شود.

انواع بلیط‌ها برای سفر

شما طبق تمایلات، علاقه شخصی و مقدار هزینه‌ای که می‌خواهید پرداخت کنید؛ باید وسیله نقلیه خود را برای سفر انتخاب کنید. سپس، بلیط هواپیما، قطار، کشتی یا اتوبوس خود را از سایت معتبر خارجی مورد نظر هر کدام، با وارد کردن اطلاعاتی مانند: مبدا و مقصد، انتخاب صندلی، زمان سفر، VIP و... رزرو کنید.

بلیط هواپیما

علت محبوبیت بیشتر سفر با هواپیما مزایای آن مانند: کوتاهی مسیر و عدم وجود ترافیک، امنیت بالا، دسترسی بیشتر به مناطق مختلف دنیا، هزینه کمتر بلیط کودکان تا ۱۲ سال و سرگرم کردن آن‌ها است. علاوه بر این مزایا سفر با هواپیما معایبی را از جمله هزینه بالا بلیط، تاخیر در فرودگاه، ترس از ارتفاع و... دارا است. 

شما برای تهیه مناسب‌ترین بلیط هواپیما برای مبدا و مقصد سفر خود باید به سایت‌های معتبر خارجی مانند: Kayak، Skyscanner، Hotwire، Orbitz و... مراجعه کنید. 

بلیط قطار

اگرچه در سفر با قطار مدت زمان طولانی‌تر می‌شود اما دارای امکاناتی زیادی مانند: امنیت بالاتر نسبت به هواپیما و اتوبوس، عدم وجود تاخیر، عدم محدودیت بار و... است؛ علاوه بر آن، به صرفه بودن هزینه سفر با قطار نسبت به هواپیما آن را به گزینه مناسبی برای بسیاری از افراد تبدیل می‌کند. شما با مراجعه به سایت‌های خارجی معتبر مانند: GoEuro، Interrail، RailPlus و... می‌توانید در هر زمانی که می‌خواهید بلیط سفر خود را مستقیم تهیه کنید.

بلیط اتوبوس

اگر شما جز افرادی هستید که همیشه در سفر بین شهرها و کشورها هستید، قیمت ارزان اتوبوس نسبت به سایر وسیله‌های نقلیه و امکان خرید مستقیم آن از سایت‌های معتبر، گزینه بسیار مناسبی برای شماست. اما باید طولانی شدن سفر خود را در نظر داشته و برای آن برنامه‌ریزی انجام دهید. اگرچه شما در سفر به شهرها و کشورهای بزرگ خواسته یا ناخواسته برای جاذبه‌های گردشگری نیاز به اتوبوس خواهید داشت. بلیط اتوبوس را می‌توانید به صورت مستقیم در سایت‌های Fixbus، Eurolineو... به کمک  خدمات پرداخت  نویان‌پی رزرو کنید.


مزایای خرید آنلاین بلیط از سایت‌های خارجی


آگاهی از تمام اطلاعات بلیط

امکان بررسی و مقایسه بلیط‌های متفاوت با یکدیگر

 وجود سایت‌های معتبر متعدد جهت خرید آسان شما

امکان انتخاب بهترین بلیط مورد نیاز شما با مناسب‌ترین قیمت

 امکان رزرو بلیط دلخواه شما در کوتاه‌ترین زمان به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز

نحوه تهیه بلیط

پس از انتخاب وسیله نقلیه مورد نظر، طبق آن به سایت‌های معتبر مربوط که در وبلاگ‌های نویان‌پی موجود است، برای خرید بلیط مراجعه کنید. بعد از وارد شدن به سایت مورد نظر و انتخاب تعداد همراهان، تاریخ دقیق سفر و... برای نهایی کردن بلیط خود، باید هزینه آن را از طریق ویزاکارت یا پی‌پال پرداخت کنید که البته به دلیل محدودیت‌ها در دسترس همه نیست. با خدمات نویان‌پی به سادگی می‌توانید رزرو بلیط خود را بدون نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی، در کوتاه‌ترین زمان با پشتیبانی و مشاوره آنلاین انجام دهید.

 تنها کافی است در سایت نویان‌پی ثبت‌نام و درخواست خود را ثبت کنید تا رزرو شما از سایت‌های اصلی معتبر، در کوتاه‌ترین زمان انجام پذیرد.