معرفی سایت  Upwork (آپ ورک)

معرفی سایت Upwork (آپ ورک)

Upwork جزو یکی از بهترین و بزرگ‌ترین سایت‌ها، برای کسب درآمد فریلنسرها در زمینه‌های مختلف مانند: نویسندگی، IT، طراحی گرافیک، توسعه وب، معماری و ...است. این سایت برای برقراری ارتباط بین کارفرمایان و فریلنسرها از راه دور در تمام دنیا می‌باشد و یافتن شغل و کسب درآمد بیشتر را برای شما آسان و راحت می‌کند. کارفرمایان زیادی در این سایت مشغول فعالیت هستند، و آماده اند از شما مصاحبه گرفته و بهترین فریلنسر را انتخاب کنند. در این مقاله به روش کسب درآمد، آموزش ثبت نام در Upwork و همچنین verify (وریفای) آن می‌پردازیم.

مشاغلی که می‌توانید با آنها در Upwork کسب درآمد کنید

توسعه وب، موبایل و نرم افزار

 طراحی و خلاقیت

 نویسندگی

 فروش و بازاریابی

 پشتیبان مدیریت

 خدمات شبکه و مشتری

 علوم داده و تجزیه و تحلیل

 مهندسی و معماری

حسابداری و مشاوره 

کار حقوقی 

ترجمه

انواع درآمد در Upwork

دو نوع درآمد در Upwork وجود دارد، که به نوع پروژه شما بستگی دارد:

۱ـ پروژه ساعتی: درآمد شما بر حسب، میزان ساعتی که کار کرده‌اید محاسبه می‌شود.

۲ـ پروژه با قیمت ثابت: زمانی که کار به صورت پروژه‌ای باشد، باید برای دریافت مبلغ، شما و کارفرما باهم به توافق برسید.

در صورتی که معامله‌ای انجام شود، وب‌سایت Upwork کمیسیون خود را بابت انجام این معامله از موجودی اکانت شما کسر می‌کند، اما باید بدانید هر چقدر میزان کار و درآمد شما از طریق کار در Upwork بیشتر و مداوم باشد، هزینه‌ای که به Upwork می‌پردازید، کم‌تر خواهد شد.

 میزان درآمد شما از Upwork

نرخ پرداخت برای فریلنسرها در زمینه‌های مختلف متفاوت است، اما در حالت معمول میانگین ساعتی۲۴ دلار محاسبه می‌شود. طبق آمار، اگر به طور میانگین 36 ساعت در هفته کار کنید، درآمد سالیانه شما چیزی حدود ۴۱۰۰۰ دلار خواهد بود. درآمد شما بستگی به کاری که انجام می‌دهید دارد.فریلنسرهای آپ‌ورک می‌توانند از طریق پی‌پل ، واریز مستقیم یا انتقال وجهی دستمزد‌های خود را دریافت کنند. صورتحساب تمام پروژه‌های ساعتی هرهفته محاسبه می‌شود.

 دریافت وجه نقد و تسویه در Upwork

 Upwork از روش‌های متنوعی برای پرداخت و دریافت مبالغ مالی استفاده می‌کند. شما باید حساب مالی خودتان که می‌تواند شامل، paypal, skrill و... باشد را به حساب اکانت خود متصل کرده و تبادل مالی انجام دهید و درآمد خود را نقد دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر در زمینه نقد کردن درآمد خود می‌توانید با کارشناسان ما در نویان‌پی تماس بگیرید. 

 شما برای نقد کردن درآمد خود به حساب Verify شده احتیاج دارید، (در ادامه مقاله نحوه Verify کردن حساب کاربری به شما آموزش داده خواهد شد).

جهت آموزش گام به گام ثبت‌نام در Upwork کلیک کنید.