آموزش استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

آموزش استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

اگر از نویان پی گیفت کارت ایکس باکس را تهیه کردید و با نحوه استفاده آن آشنایی ندارید، در این مطلب آموزشی با ما باشید تا نحوه استفاده گیفت کارت ایکس باکس را با هم بررسی کنیم.

قبل از شروع مراحل، حتماً از آی‌ پی معتبر آمریکا استفاده کنید، در غیر این صورت ممکن است مشکلات ناخواسته ای در هنگام Redeem کارت پدیدار شود.

ابتدا وارد اکانت خود در سایت https://account.microsoft.com شوید و در صورت نداشتن اکانت طبق مراحل زیر اکانت جدید بسازید.

ساختن اکانت جدید مایکروسافت

بتدا وارد سایت https://account.microsoft.com شده و بر روی گزینه sign in در قسمت راست و بالای تصویر که با رنگ قرمز نشان داده شده کلیک کنید.


مطابق شکل زیر بر روی گزینه create one کلیک کنید.


پس از باز شدن صفحه جدید آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی گزینه Next کلیک کنید و به همین ترتیب سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کرده تا اکانت جدید برای شما ایجاد شود.


پس از ساخته شدن اکانت و یا داشتن اکانت قبلی مطابق تصاویر زیر مراحل را پیش روید.
مرحله اساسی و مهم در Redeem کردن گیفت کارت ها وارد کردن آدرس آمریکا در اکانت مایکروسافت ساخته شده و یا اکانت قبلی شما است.
وارد https://account.microsoft.com شوید و مطابق تصویر زیر، در قسمت نوار بالای صفحه وارد قسمت payment &billing شوید و بر روی گزینه سوم ( Address book) کلیک کنید


مانند تصویر زیر در بخش آدرس ها بر روی گزینه Add a new address کلیک کنید. نام و فامیل خود را در دو کادر اول وارد کرده و برای اطلاعات آدرس می توانید از نمونه آدرس های سایت https://fakeaddressgenerator.com استفاده کنید و در آخر تیک گزینه ی Set as your preferred billing and shipping address را قرار داده و روی گزینه Save کلیک کنید.


در این مرحله وارد سایت https://www.xbox.com شوید بر روی کلمه sign in کلیک کنید، در صفحه باز شده اطلاعات اکانت مایکروسافت خود را وارد کرده و وارد سایت شوید.


در قسمت بالا سمت راست روی گزینه Gamertag خود کلیک کرده و سپس از منو باز شده روی گزینه سوم Redeem کلیک کنید.


در مرحله آخر مطابق شکل زیر کد گیفت کارت دریافت شده از نویان پی را وارد کنید و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

فرآیند Redeem کد گیفت کارت شما انجام شد. به همین راحتی می توانید به آرشیو بازی های بی نظیر و آپدیت خودکار آنها دسترسی داشته باشد