درآمد ارزی، چگونه و چرا؟

درآمد ارزی، چگونه و چرا؟

هرگاه درهر‌ رشته و زمینه‌ای، درآمدی به واحد پول کشورهای دیگر مانند: دلار آمریکا، پوند انگلستان، یورو و... داشته باشیم، آن را درآمد ارزی می‌نامیم.

متوسط حقوق در آمریکا ۲ تا ۳ هزار دلار است. نکته‌ای که باعث می‌شود درآمد ارزی جالب و مهم به نظر آید، ارزش بالای ارزهای خارجی نسبت به ریال و تومان است. همچنین درآمد ارزی در کنار شغل افراد یک منبع بسیار خوب برای سرمایه‌گذاری است.

راه های فراوانی برای کسب درآمد ارزی از سایت‌ها‌‌ی خارجی وجود دارد، که ریسک آنها بسیار بالاست؛ اما، کار در سایت های فریلنسری برای درآمد ارزی بسیار امن‌تر است.

فریلنسر یعنی چه؟

Freelancer به کسی گفته می‌شود که برای خود و به صورت پروژه‌ای،آزاد و بدون محدودیت زمانی و مکانی به کار درهرزمینه‌ای که مهارت دارد مانند: طراحی سایت، گرافیک، مشاوره، ترجمه، نویسندگی،IT، معماری، ساخت پاورپوینت و … می‌پردازد و در نهایت درآمد خود را از کارفرما دریافت می‌کند.

مزایای کار به صورت فریلنسری

  • انعطاف پذیری بالا
  • کنترل زمان
  • آزادی انتخاب کارفرما
  • مدیریت کارها توسط خودتان
  • عدم نیاز به حضور در محل کار
  • بازار رو به رشد

بهترین سایت ها برای بدست آوردن درآمد ارزی

Fiverr (فایور): Fiverr یکی از مطرح ترین وب سایت های موجود، برای فروش خدمات، توسط فریلنسرها و افراد دورکاری است، که به دنبال یک کسب و کار مناسب در حوزه های مختلف کاری از جمله: طراحی، گرافیک، صدا، موزیک، انیمیشن و... هستند .Fiverr سایت ارائه کالا نیست و شما فقط می‌توانید خدمات ارائه دهید. برای اطلاعات کامل نحوه کسب درآمد کلیک کنید.

Youtube(یوتیوب): بهترین و بزرگترین سایت به اشتراک گذاری ویدیو در دنیاست؛ که در ازای ساخت و به اشتراک گذاری ویدیو در آن، چنانچه پربازدید واقع شود به شما پول پرداخت می‌کند، به این صورت در تمامی بیزینس‌ها و در هر زمینه‌ای می‌توانید سود و درآمد داشته باشید.هر ویدیویی که در Youtube آپلود می‌کنید، به تعداد بازدید هایی که می‌گیرد و دیده شدن تبلیغات Youtube، در ویدیو شما Youtube به درآمد شما اضافه می‌کند.این سایت همچنین مناسب ارائه کالا است، به این صورت که شما می‌توانید کالای خود را در آن تبلیغ کنید و به فروش برسانید یا اینکه تبلیغ و فروش کالا و محصولات دیگران را انجام دهید و در قبال آن پول دریافت کنید.برای اطلاعات کامل نحوه کسب درآمد کلیک کنید.

freelancer (فریلنسر): پروژه‌های این سایت به صورتی است که هرکس در هر کجای جهان با هر مهارتی که دارد می‌تواند به وسیله اینترنت و کامپیوتر کسب درآمد داشته باشد. پس از ثبت نام در این سایت می‌تواند از هر جای دنیا پروژه های مورد نیاز کارفرماها را در زمینه های بازاریابی و فروش، طراحی لوگو، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تحقیق در اینترنت، ترجمه، تولید محتوا، طراحی گرافیکی، معماری و نقشه‌کشی و...انجام دهید و درآمد دلاری داشته باشید. برای اطلاعات کامل نحوه کسب درآمد کلیک کنید.

upwork (آپ‌ورک): جز بهترین سایت‌ها برای کسب درآمد ارزی فریلنسرها، در زمینه‌های مختلف مانند: نرم افزار، نویسندگی، IT، طراحی گرافیک و توسعه وب، معماری و ... است، که یافتن شغل و کسب درآمد بیشتر را برای شما آسان می‌کند. کافی است در آن ثبت نام کنید و پروژه‌های مناسب رشته کاری خود را دریافت کنید. برای اطلاعات کامل نحوه کسب درآمد کلیک کنید.

envato (انوتو): در این سایت که یکی از محبوب ترین سایت های طراحان است، می‌توانید در زمینه طراحی و گرافیک و... به عنوان فریلنسر درآمد ارزی داشته باشید و همچنین محصولات گرافیکی و طراحی های خود را مانند: لوگو، تم ها، فونت، آیکون، گرافیک موشن و... را به فروش برسانید.برای اطلاعات کامل نحوه کسب درآمد کلیک کنید.

toptal(تاپ‌تال): این سایت برای بهترین فریلنسر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و بهترین پروژه‌ها از کمپانی‌های معروف و بزرگ ساخته شده است. toptal با سایت‌های فریلنسری دیگر متفاوت است و یک پروسه گزینش دقیق برای انتخاب بهترین فریلنسر دارد، زمانی که در گزینش انتخاب شدید می‌توانید فعالیت فریلنسری خود را شروع کنید. لازم به ذکر است این سایت فقط مناسب کسانی است که تجربه و رزومه کاملی در سایت های فریلنسری دارند.