نحوه خرید بلیط کنسرت خارجی

نحوه خرید بلیط کنسرت خارجی

شما با شنیدن موسیقی، روحیه و انرژی دلنشینی را دریافت می‌کنید. برای تجربه اجرای زنده موسیقی مورد علاقه خود و رفتن به کنسرت و فستیوال آن که سالانه با استقبال بی‌نظیر همه مردم جهان همراه است باید مراحلی را طی و بلیط آن را خریداری کنید.

 نحوه تهیه بلیط کنسرت

برای تهیه بلیط فستیوال و کنسرت مورد نظر خود، می‌توانید به سایت‌های معتبر زیر مراجعه کنید:

 Ticketnetwork.com

 Viagogo.com

 Ticketmaster.com 

Vtixonline.com 

همچنین برای تهیه بلیط کنسرت‌های ترکیه می‌توانید به سایت Turkeyconcert و برای کنسرت‌ها در منطقه خلیج‌فارس به سایت Platinumlist‌ مراجعه کنید.

 علاوه ‌بر این می‌توانید با جست‌وجوی اطلاعات کنسرت مانند: محل و تاریخ برگزاری، نام خواننده و ... در گوگل یا موتورهای جست‌وجوی دیگر، سایت منطبق با آن را برای خرید بلیط بیابید.

بعد از مراجعه و کامل کردن جزئیات اطلاعات بلیط مانند: ساعت، صندلی، تاریخ و... در سایت تعیین شده باید با استفاده از کارت اعتباری بین‌المللی مثل مسترکارت، ویزاکارت یا پی‌پال هزینه آن را پرداخت کنید؛ اما، در صورت عدم دسترسی به این کارت‌ها و با توجه به تحریم‌ها که تهیه این کارت‌ها را برای شما سخت کرده است می‌توانید با خدمات نویان‌پی و ثبت درخواست خود در سایت، تمام هزینه‌های بین‌المللی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت کنید. در مرحله آخر بلیط شما نهایی شده و فایل Pdf آن را دریافت می‌کنید که هنگام برگزاری کنسرت باید پرینت آن را به همراه کارت شناسایی معتبر خود ارائه دهید و از کنسرت مورد علاقه خود لذت ببرید.