مراحل ثبت‌نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

مراحل ثبت‌نام آنلاین ویزای توریستی کانادا

۱ـ ابتدا باید در سایت رسمی کانادا ثبت‌نام انجام دهید. به سایت www.canada.ca مراجعه و بر روی گزینه Sign in With GCKey کلیک کنید. 

۲ـ در این مرحله روی گزینه Sign Up کلیک کنید. 

۳ـ سپس برای تایید قوانین و شرایط کانادا روی I accept کلیک کنید. 

۴ـ در این مرحله باید Username خود را انتخاب و در کادر زیر وارد کنید. سپس روی گزینه Continue کلیک کنید.

۵ـ در این مرحله باید Password خود را با دقت و امنیت بالا که قابل حدس دیگران نباشد انتخاب کنید. همچنین، نباید بیشتر از سه حرف مشترک با Username شما داشته باشد. 

۶ـ در این مرحله سوالاتی را انتخاب کنید و جواب دهید که در خاطر شما می‌ماند؛ زیرا در صورت فراموش کردن رمز خود، با پاسخ دادن به این سوالات می‌توانید رمز خود را بازیابی کنید.

۷ـ در این مرحله برای تکمیل ثبت‌نام خود روی گزینه Continue کلیک کنید.  

در ادامه بعد از ثبت‌نام، تمام اطلاعاتی که خواسته شده را وارد کنید و روی گزینه Continue برای انجام مراحل بعدی کلیک کنید. بعد از تکمیل مراحل با موفقیت حساب کاربری شما ثبت می‌شود.


 شرایط درخواست ویزای مولتیپل

در صورتی که درخواست ویزای مولتیپل توریستی کانادا را دارید؛ باید در قسمت شرایط ویزای توریستی کانادا، سوالات مربوط به سفارت را پاسخ دهید تا وضعیت صلاحیت شما مشخص شود.

 مراحل بارگذاری مدارک ویزای مولتیپل توریستی کانادا

ابتدا وارد حساب شخصی خود در سایت رسمی کانادا شوید و به صفحه اصلی آن مراجعه کنید. برای ارائه درخواست ویزای توریستی به لیست اسناد گفته شده در بلاگ نیاز دارید که شامل مدارکی چون اصل پاسپورت دارای اعتبار، گردش مالی ۶ ماهه حساب، ترجمه اسناد شخصی شما مانند: سند ملک، سند ازدواج و... است. تمام اسناد و فرم‌ها جهت آپلود در سایت، باید الکترونیکی باشند و امضاءهای خود را به صورت دیجیتالی انجام دهید.

پرداخت هزینه ویزا توریستی

در مرحله بعدی باید پرداخت هزینه سفارت را با کارت اعتباری مانند ویزاکارت یا پی‌پال انجام دهید که در صورت عدم دسترسی به این کارت‌ها، می‌توانید با خدمات نویان‌پی به سادگی پرداخت‌های ارزی خود را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید. بعد از ارائه و ثبت اسناد به صورت الکترونیکی باید اپلیکیشن خود را به صورت دیجیتالی جهت تایید مدارک، امضاء کنید.

 همچنین، باید یک‌بار دیگر بازنگری اطلاعات و مدارک شما انجام پذیرد که در صورت عدم اشکال در آن‌ها روی گزینه Transmit and pay کلیک کنید و هزینه اپلیکیشن‌فی را به کمک خدمات نویان‌پی پرداخت کنید.


در مرحله آخر بعد از گذشت ۲۴ ساعت از پرداخت شما، نامه انگشت ‌نگاری به حساب کاربری شما ارسال می‌شود که باید همراه پرینت آن و پاسپورت خود به یکی از دفاتر وک مراجعه کنید تا پروسه عکس برداری و انگشت نگاری شما انجام پذیرد. 

بین دو هفته الی سه ماه، تایید یا عدم تایید درخواست شما جهت صدور ویزای توریستی کانادا اعلام خواهد شد. بعد از صدور ویزا، پاسپورت خود را برای دفتر وکی که برای انگشت نگاری به آن مراجعه کردید پیکاپ کنید. 

سفر خوبی را برای شما آرزومندیم.