خرید لایسنس آنتی ویروس از سایت‌های معتبر خارجی

خرید لایسنس آنتی ویروس از سایت‌های معتبر خارجی

امروزه با توجه به وسعت و پیشرفت تکنولوژی و اپلیکیشن‌ها، کمتر کسی است که برای انجام کار‌های خود در طول روز از اینترنت استفاده نکند! اغلب افراد ترجیح می‌دهند تمامی یا بیشتر کارهای خود را آنلاین و با استفاده از اینترنت انجام دهند. به این منظور اگر شما هم جزء افرادی هستید که فعالیت‌های روزانه خود مانند: ارتباطات، خرید، کارهای بانکی و... خود را با اینترنت انجام می‌دهید؛ حتما لازم است که اطلاعات و دستگاه‌های خود را با تهیه لایسنس آنتی ویروس ایمن کنید.

لایسنس آنتی ویروس

یکی از آنتی‌ویروس‌های معتبر در دنیاست که با آپدیت همیشگی دیگر نگرانی بابت حفاظت اطلاعات و سیستم خود نخواهید داشت. 

 مزایا استفاده و تهیه لایسنس آنتی ویروس

امنیت و عدم آسیب به داده‌ها، اطلاعات، پول و سیستم شما را تضمین می‌کند.

 موجب عدم آسیب به هارد و دستگاه شما می‌شود.

تهدیدها و ورود ویروس‌ها به سیستم و اطلاعات شما را حذف می‌کند.

 مهم‌ترین مزیت خرید آنتی ویروس اورجینال، پشتیبانی و بروزرسانی آن طبق آپدیت‌های جهانی است.

انواع لایسنس‌های آنتی ویروس‌ها

لایسنس آنتی ویروس Nod32 نود۳۲

 یکی از پرفروش‌ترین آنتی ویروس‌ها است که سطح امنیت بالایی را برای اطلاعات و سیستم شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت My.eset.com و ساخت اکانت به کمک ایمیل خود لایسنس مد نظر را با استفاده از ویزاکارت، کردیت‌کارت یا پی‌پال خریداری کنید. در صورت عدم دسترسی، با خدمات نویان‌پی بدون نیاز به این کارت‌ها به سادگی لایسنس آنتی ویروس خود را تهیه کنید.

لایسنس آنتی ویروس kasperSky کسپر‌اسکای

آنتی ویروس معروف و قدرتمند شرکت Kaspersky است که برای مدیریت و اسکن همه فایل‌های ورودی به نرم‌افزار و سیستم شما مورد استفاده و محبوبیت بسیاری بین کاربران است.

 لایسنس آنتی ویروس Avira آویرا

این آنتی ویروس محافظ سیستم و نرم‌افزار‌های شما، همچنین امکان رمزگذاری پرونده‌ها را با پشتیبانی فنی تامین می‌کند که برای سیستم عامل ویندوز و اندروید قابل استفاده است. عملکرد قدرتمند و پر سرعت Avira در مقابل تهدیدها، رضایت ۱۰۰ میلیون کاربران خود را جلب کرده است. برای خرید آن به سایت My.avira.com مراجعه کنید. 

نهایی کردن خرید 

بعد از مراجعه به سایت هرکدام از آنتی ویروس‌ها برای خرید لایسنس آن‌ها، ابتدا اکانت را با ایمیل خودتان ایجاد کنید و با نام کاربری خود وارد سایت شوید و درخواست لایسنس را ثبت کنید. برای نهایی شدن خرید باید هزینه لایسنس خود را با استفاده از ویزاکارت یا پی‌پال و در صورت عدم دسترسی به این‌کارت‌ها با خدمات تضمینی نویان‌پی پرداخت کنید.