خانه‌ی وارونه پوکت
خانه‌ی وارونه پوکت
خرداد ۲۱, ۱۳۹۷
برترین هتل‌های تایلند
۹ هتل برتر تایلند
تیر ۶, ۱۳۹۷

کاربرد ها و مزایای مسترکارت بی نام

کاربردها و مزایای مسترکارت فیزیکی بی نام
این روزها استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی بین مردم بسیار محبوب و رایج شده است. با داشتن یکی از کارت های اعتباری بین المللی می توانید انواع خرید ها و پرداخت های خود را به آسانی انجام دهید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
مسترکارت های فیزیکی دارای انواع مختلفی هستند، یکی از انواع این کارت ها مسترکارت فیزیکی بی نام است. از مزیت های این نوع مسترکارت صدور و تحویل فوری آن توسط مجموعه نویان پی می باشد. این نوع مسترکارت فیزیکی بی نام دارای کاربدهای مختلفی است که باعث جذابیت این مسترکارت های بی نام می شود. از جمله کاربد های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.
رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما
یکی از دلایل محبوبیت این مسترکارت ها خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل توسط خود شما است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در فصل های شلوغ سال برای مسافرت یک بلیط را با چند برابر قیمت واقعی آن خریده باشید! با داشتن یک ویزا کارت یا مسترکارت می توانید هزینه های سفر خود مثل خرید بلیط و رزرو هتل را با کم ترین هزینه پرداخت کنید.
احتمالا در وبسایت های مختلف تخفیفات ویژه ای را که برخی هتل ها پیشنهاد می کنند را دیده اید اما به خاطر نداشتن یک کارت اعتباری بین المللی نتوانستید پرداختی انجام بدهید، با این مسترکارت های فیزیکی خرید بلیط و رزرو هتل خود را با خیال راحت انجام دهید.
سفر آسان بدون نیاز به حمل پول نقد
با داشتن مسترکارت فیزیکی دیگر نیازی به حمل وجه نقد در مسافرت ندارید. استرس و نگرانی گم و یا دزدیده شدن پول خود را نداشته باشید با استفاده از مستر کارت با خیال راحت سفر کنید، به آسانی می توانید ارز خود را به این کارت ها منتقل کنید و در خارج از کشور در فروشگاه ها خرید کرده و از دستگاه خودپرداز وجه نقد دریافت کنید.
خرید اینترنتی از سایت های خارجی
خرید آنلاین این امکان را به شما می دهد که به جای بیرون رفتن از خانه، ماندن در ترافیک های سنگین وگشتن در مرکز خرید های شلوغ در سایت های مختلف بگردید، محصولات و قیمت ها را با هم مقایسه و سپس بهترین را انتخاب و خریداری کنید. نگران پرداخت کردن برای خرید از سایت های خارجی نباشید معمولا فروشگاه های اینترنتی از درگاه های مستر یا ویزا برای پرداخت ها در سایت خود استفاده می کنند. همچنین شما می توانید از وبسایت های خارجی که امکان ارسال کالا به ایران را دارند به راحتی خرید کنید.
پرداخت هزینه های سفارت، کنفرانس، آزمون های IELTS,TOEFL,GRE و...
داشتن یک مستر کارت فیزیکی به شما امکان هرگونه پرداخت در رابطه با هزینه های سفارت ها،ثبت نام آزمون ها مانند IELTS,TOEFL,… و شرکت در کنفرانس ها را فراهم می کند.

این روزها استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی بین مردم بسیار محبوب و رایج شده است. با داشتن یکی از کارت های اعتباری بین المللی می توانید انواع خرید ها و پرداخت های خود را به آسانی انجام دهید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

دیدگاه ها بسته شده است