بهترین شهرهای بریتانیا برای دانشجویان
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
مناسب ترین کشورهای اروپا برای تحصیل
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷

تحصیل در بالی

تصور اینکه صبحها درس بخوانید و بعد از ظهرها از خوردن یک نوشیدنی خنک در یک ساحل شیک با شنهای سفید لذت ببرید مثل یک رویا است؛ اما برای دانشجوهایی که تصمیم دارند در بالی تحصیل کنند، رویایی است که به حقیقت پیوسته. جدای از این واقعیت که بالی یکی از بهترین مقصدهای گردشگری برای توریست ها می باشد، تحصیل در آنجا مزیت های بسیاری نیز دارد.

اندونزی، سرزمین فرهنگ های گوناگون

"وحدت در عین تنوع"، این شعار بازتاب میراث فرهنگی پیچیده این ملت و تاثیر ترکیب فرهنگ های هندی، عربی، چینی و اروپایی است. امروزه اندونزی ترکیبی از اقوام مختلف است و به بیش از 700 زبان مختلف در این کشور صحبت می شود. همچنین مردمان اندونزی بسیار خونگرم هستند؛ به طوری که شما به راحتی میتونید به محیط عادت کنید.
زندگی در اندونزی از هر نظر خاص و جذاب است. محیط طبیعی این کشور بسیار گسترده می باشد و همین موضوع سبب شده که اندونزی در رتبه دوم جهان از نظر تنوع زیستی قرار گیرد. شما می توانید اوقات فراغت خود را با قدم زدن در جنگلهای استوایی و یا بازدید از بزرگترین معبد بودای جهان بگذرانید.

تحصیلات مقرون به صرفه در اندونزی

تحصیلات عالیه در اندونزی بسیار گسترش پیدا کرده و از ده دانشگاه، به بیش از سه هزار دانشگاه افزایش پیدا کرده است. هر ساله بیش از شش هزار دانشجو از سراسر دنیا برای تحصیل به اندونزی می آیند. بزرگترین مزیت تحصیل در اندونزی برنامه های متنوع آموزش زبان انگلیسی و شهریه های مقرون به صرفه آن است. با اینکه بسیاری از دانشگاه های اندونزی خصوصی هستند، هزینه ها برای هر دانشجوی خارجی بین سه هزار تا شش هزار یورو می باشد. هزینه های زندگی در اندونزی خیلی بالا نیست؛ به طوری که تمام هزینه های هر دانشجو در ماه حدود ۶۰۰ تا ۷۵۰ یورو می باشد. هزینه های مسکن در هر ماه برای یک آپارتمان یا خانه حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ یورو است.

آشنایی با جهانی جدید در دانشگاه "استندن" بالی

دانشگاه "استندن" در واقع یک دانشگاه هلندی است که دانشکده های آن در سراسر جهان از جمله بالی در اندونزی نیز وجود دارند. برنامه های آموزشی به زبان انگلیسی درس داده می شوند؛ و شیوه تدریس، یادگیری بر پایه مشکلات می باشد. استادان نیز از افراد خبره بین المللی هستند.
دیگر مزایای تحصیل در دانشگاه "استندن" بالی:
موقعیت تحصیل در هلند به مدت یکسال
تحصیل در محیطی با فرهنگها و ملیت های مختلف
فرصت شرکت در کارآموزی با حقوق در سطح بین المللی
شهریه های مقرون به صرفه و مناسب (حدود ۶۶۰۰ یورو در سال)
بهره مندی از امکانات تحصیلی از جمله اتاق جلسات، کامپیوترهای مدرن و سالن ها و اتاق های مدیتیشن

رشته های تحصیلی در دانشگاه "استندن" بالی

در حال حاضر دانشکده بالی دو رشته در مقطع کارشناسی ارائه می دهد؛ مدیریت بازرگانی بین الملل و مدیریت هتلداری بین الملل. دانشجویان مدیریت هتلداری، هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی تحصیل می کنند. دانشگاه "استندن" با چندین انجمن هتلداری و موسسه تجاری مشارکت می کند و برنامه هایی برای دانشجویان ترتیب می دهد که دانشجویان می توانند در آنها تجربیات تجاری و هتلداری مختلف را کسب کنند.

بهترین تفریحات برای دانشجویان در بالی

در حالی که بالی مقصد تعداد زیادی توریست می باشد، برای دانشجویان نیز فعالیت های تفریحی بسیاری در آنجا وجود دارد. اگر علاقه‌مند به دیدن مکانهای فرهنگی هستید و یا دوست دارید در طبیعت بگردید و لذت ببرید، بالی جایی است که تمام خواسته هایتان را برآورده می سازد.
رفتن به سافاری، دیدن اژدهای کومودو در زیستگاه طبیعی آنها و یا موج سواری کردن، تنها تعدادی از جاذبه های جزیره بالی می باشد. همچنین بالی مرکز ریلکسیشن است، تجربه یوگا کردن و یا مدیتیشن در بالی را از دست ندهید! از جاذبه های دیگر بالی، رستوران های خیابانی و ساحلی است که شب ها تا دیر وقت باز هستند.

مدارک عالی کارشناسی و تجربه های فراموش نشدنی در جزیره بالی
تصور اینکه صبحها درس بخوانید و بعد از ظهرها از خوردن یک نوشیدنی خنک در یک ساحل شیک با شنهای سفید لذت ببرید مثل یک رویا است؛ اما برای دانشجوهایی که تصمیم دارند در بالی تحصیل کنند، رویایی است که به حقیقت پیوسته. جدای از این واقعیت که بالی یکی از بهترین مقصدها برای توریست ها می باشد، تحصیل در آنجا مزیت های دیگر بسیاری نیز دارد.

دیدگاه ها بسته شده است