چه اتفاقی برای فورک های بیت کوین در سال ۲۰۱۸ خواهد افتاد؟
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
برترین دانشگاه های کانادا در سال ۲۰۱۸
فروردین ۱۵, ۱۳۹۷

اتریوم در برابر مونرو!

شاید مقایسه " اتریوم" که دومین ارز برتر دیجیتال می باشد با "مونرو" زیاد منطقی به نظر نرسد اما نکته هایی در این دو ارز وجود دارد، که مقایسشان چندان هم تعجب آور نیست. با وجود اینکه "اتریوم" و "مونرو" هر دو جز 10 ارز برتر دیجیتال دنیا می باشند اما شباهت زیادی به هم ندارند و هرکدام هدف خاصی را دنبال می کنند.

حال این سوال پیش می آید که کدام یک بهتر است! اتریوم یا مونرو؟

"اتریوم"، دومین ارز رمز پایه در میان ارز های دیجیتال، با یک پلت فرم قوی جهت معاملات روزانه در عین حال که رشد قابل توجهی در روزها و هفته های گذشته داشته، اما همیشه مورد توجه هکرها و هدف جذابی برای آن ها بوده و شاید همین مساله همیشه سرمایه گذاران و طرفداران اتریوم را نگران کند.

"مونرو"، یک از بی نام نشان ترین ارز های دیجیتال که شاید کمتر اسم آن را شنیده باشید، اما چه چیز مونرو را قابل مقایسه با اتریوم می‌کند؟

پروتوکل رمز گذاری اختیاری "مونرو" امکان رد یابی و دنبال کردن تراکنش ها را تقریبا غیر ممکن می کند، علاوه بر این یک "هارد فورک" در میانه ماه مارچ برای "مونرو" قابل پیش بینی است که با این هارد فورک دارندگان مونرو به ازای هر 1 مونرو، 10 ارز جدید دریافت خواهند کرد.
درهفته های اخیر پیش بینی همین هارد فورک سبب رشد قابل توجه "مونرو" شده که همین مساله نظر سرمایه گذاران را بیشتر به خود جلب کرده.

شاید مقایسه ” اتریوم” که دومین ارز برتر دیجیتال می باشد با “مونرو” زیاد منطقی به نظر نرسد اما نکته هایی در این دو ارز وجود دارد،

دیدگاه ها بسته شده است