مصرف فوق العاده انرژی توسط بیت کوین و بلاک چین

هارد فورک اتریوم کلاسیک و افزایش کمیسیون ارزهای دیجیتال
اسفند ۱۲, ۱۳۹۶
چه اتفاقی برای فورک های بیت کوین در سال ۲۰۱۸ خواهد افتاد؟
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶

مصرف فوق العاده انرژی توسط بیت کوین و بلاک چین

اگر تکنولوژی بلاک چین بخواهد انقلابی در نحوه تعامل ما با یکدیگر ایجاد کند، دانشمندان علوم کامپیوتر لازم است ابتدا یک مشکل بزرگ را حل کنند؛ و آن مصرف انرژی بیش از حد این سیستم می باشد!

مورگان استنلی (یکی از بزرگ ترین شرکت های خدمات مالی آمریکا) تخمین زده است که بلاک چینی که بیت کوین را پایه گذاری کرده است بر روی الگوریتمی بنا شده که می تواند مصرف انرژی بیشتری نسبت به کل مصرف انرژی کشور آرژانتین در سال جاری داشته باشد!
نوآوران از نهادهای عالی مانند ام آی تی و دانشگاه کورنل و پیشگامان تکنولوژی مانند آی بی ام و اینتل در حال توسعه تعدادی بلاک چین سبز برای پاسخگوییِ نیاز شرکت ‌ها به بلاک چینی است که هر نوعی از معاملات را ساده تر کند. بلاک چین می ‌تواند به انجام معاملات خودکار و ثبت آنها بر روی یک رکورد دیجیتالی ضد جعل کمک کند که در دسترس همه کاربران یک شبکه قرار گیرد.

استفاده از بلاک ‌چین می ‌تواند بسیاری از نیازهای شغلی را برآورده کند. پردازش قابل توجهی از تراکنش ها در هر ثانیه با حداقل هزینه و همچنین افزایش تعداد کاربران، نمونه ای از کارایی این سیستم می ‌باشد.

اگر تکنولوژی بلاک چین بخواهد انقلابی در نحوه تعامل ما با یکدیگر ایجاد کند، دانشمندان علوم کامپیوتر لازم است ابتدا یک مشکل بزرگ را حل کنند؛

دیدگاه ها بسته شده است