هارد فورک اتریوم کلاسیک و افزایش کمیسیون ارزهای دیجیتال

خرید آنلاین
اسفند ۷, ۱۳۹۶
مصرف فوق العاده انرژی توسط بیت کوین و بلاک چین
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶

هارد فورک اتریوم کلاسیک و افزایش کمیسیون ارزهای دیجیتال

سیستم های پرداختی ویزا و مستر کارت اعلام کردند که از این به بعد انتقال ارزهای دیجیتال جز خرید های معمولی به شمار نمی آید و آن را در زیر مجموعه پول های پیشرفته یاهمان "Cash Advance" قرار دادند، این مسله باعث میشود تا کمیسیون انتقال کریپتو کرنسی با افزایش 5درصدی روبرو شود.

برای مثال کمیسیون انتقال coinbase که تا به امروز 4 درصد بود با این تفاسیر به 9 درصد تغییر کرده که این خود درصد کمی نیست.
در دنیای ارز های دیجیتال اصطلاحات تخصصی زیادی وجود دارد که شاید خیلی از افرادی که تازه قدم در این راستاگذاشته باشند با آن آشنایی نداشته باشند. یکی از این اصطلاحات هارد فورک است. یک هاردفورک یا "شاخه سخت" فرایندی است که در طی آن تغییراتی در پروتکل ارزهای دیجیتالی ایجاد می­شود و این مساله گاهی باعث تبدیل شدن یک ارز به 2 ارز میشود، برای مثال بیت کوین کش و بیت کوین گلد انشعاباتی (و یا به عبارتی فورک هایی) از بیت کوین هستند و بدون اینکه تاثیر مخربی برروی بیت کوین بگذارند به نسبت ارزش خودشان در میان دارندگان بیت کوین توزیع شدند. مثالی دیگر از هارد فورک ها، اتریوم کلاسیک است که  در نتیجه هارد فورک DAO که به آن سازمان توسعه مستقل میگویند ایجاد شده.

خبر های دنیای ارزهای رمز پایه حاکی ازآن است که هارد فورک اتریوم کلاسیک به طور تقریبی در تاریخ 5 مارچ 2018 برنامه ریزی شده و اتفاق می افتد. بر این اساس تمام دارندگان اتریوم کلاسیک به طور اتوماتیک و به نسبت 1 به 1 کالیستو توکن (CLO) دریافت میکنند.
بلاکچین جدید کالیتسو بر پایه پروتکل اتریوم ساخته شده و هدف آن تست کردن پروتکهای تجربی و سیستم مدیریتی است که انگیزه بیشتری را برای استخراج کننده ها و دارندگان ارز فراهم می­کند.
توسعه دهندگان اتریوم کلاسیک این ارز را غیر قابل رقابت با اتریوم می دانستند، اما این پروژه جدید شوکی را به بازار ارزهای دیجیتالی وارد کرده و می تواند اتریوم کلاسیک را به عرصه رقابت ارزهای دیجیتال وارد کند.

در دنیای ارز های دیجیتال اصطلاحات تخصصی زیادی وجود دارد که شاید خیلی از افرادی که تازه قدم در این راستاگذاشته باشند با آن آشنایی نداشته باشند. یکی از این اصطلاحات هارد فورک است.

دیدگاه ها بسته شده است