امروزه چه دلایلی تاثیر گذار بر خرید بیت کوین است؟

خرید آنلاین
اسفند ۷, ۱۳۹۶
هارد فورک اتریوم کلاسیک و افزایش کمیسیون ارزهای دیجیتال
اسفند ۱۲, ۱۳۹۶

امروزه چه دلایلی تاثیر گذار بر خرید بیت کوین است؟

کمی تردید دارید چرا؟ زمانی که مردم وارد بازار رمزپایه برای خرید بیت کوین می شوند همیشه قیمت آن بیشتر از 20000$ است. و این دلیلی برای رشد بزرگ و عاملی برای بازگشت سرمایه شما است. بنابراین مردم به دلایل اشتباه در این بازار وارد و غرق می شوند. اگر چه، این باعث افزایش سود و قیمت در بازار است. که البته این المان ها تا حدودی تغییر کرده است، بیت کوین از 6000$ به سمت 20000$ رفته است و این باعث شده سرمایه گذاران تمامی سرمایه خود را یکجا بفروشند و از بازار خارج شوند. اما چه دلایلی باعث شده که مردم امروز بیت کوین بخرند؟

با دلایل درست وارد شوید
مسئله این است که مردم علاقه ی بسیاری به سرمایه گذاری در بازارهایی دارند که اطلاعات کاملی ندارند و انتظار سود دهی هم دارند. این عبارت به نظر آشنا می آید چون قبلا هم تکرار شده است. کسانی که به تکنولوژی خیلی تمایل ندارند ممکن است بیت کوین را به عنوان موج جدیدی از تکنولوژی رد کنند. اما در نتیجه، به عنوان سرمایه گذار باید حداقل آگاهانه برای دارایی هایشان سرمایه گذاری کنند.

بیت کوین یک دارایی بد است
در مقایسه با سهام و اوراق قرضه، بیت کوین مکان خوبی برای سرمایه گذاری نیست. به ویژه زمانی که تصمیم برای سرمایه گذاری بلند مدت دارید. این یک حقیقت است که ارزش بیت کوین در طول زمان افزایش یافته است، اما در بعضی از موارد نقص هایی هم دارد. در سهام، اگر در طول زمان ارزش شرکت بالا برود، سرمایه گذار می تواند ادعا بر دارایی های خالص شرکت کند، بنابراین عادلانه است. در اوراق قرضه، افراد اساسا پول شرکت را با شرایط مورد توافق وام می دهند برای افزایش درآمدشان. بنابراین، هر دو گزینه سود و درآمد را در آینده فراهم می کنند و اینها راه هایی برای سرمایه گذاری صحیح اند. اما، بیت کوین نمی تواند مانند سهام و اوراق قرضه عمل کند. داشتن یک بیت کوین امروز به این معنا نیست که خود را مستحق داشتن بیت کوین های بیشتر در آینده کنید و حتی نه اینکه انتظار نقدینگی داشته باشید.

به تکنولوژی نگاهی بیاندازید
اما در خیلی موارد بیت کوین در تکنولوژی میدرخشد. کسایی که سعی می کنند بیت کوین را از بلک چین جدا کنند اشتباه می کنند. اما از بنیاد و اساس درست است. بیت کوین باید عاملی پیشرو در تکنولوژی باشد. استفاده از آن به عنوان سیستم غیر متمرکز پولی است که کاربران را از ظلم و تسلط سیستم بانکی می رهاند و اجازه می دهد انتقال از مرزهای کشور یکپارچه انجام شود و اختلال در سیستم مالی را از بین می برد. اینها دلایلی هستند برای جشن و بازگشت بیت کوین.

خوشبختانه مانند حباب دات-کام است
بیت کوین را بارها تشبیه کرده اند به حباب دات-کام، و احتمالا شایستگی در آن وجود دارد. در موقعیت دات-کام، از تکنولوژی به عنوان ابزاری برای سرمایه گذاری استفاده میشد و مردم هجوم بردند که جزیی از این ارابه (bandwagon) شوند. این بنیاد اطلاعاتی سریع به انواع دات-کام توسعه یافت و موجب شد که این تکنولوژی فراموش شود و کمپانی ها نام های خود را تغییر دادند و هر چیزی داشتند به پول نقد تبدیل کردند که این شامل خرید با وام هم میشد. تمام این علایم در بیت کوین تکرار شده اند، و این احتمالا بهترین مورد است. و کسانی که به دلایل اشتباه به این فضا آمده اند به سرعت از آن بیرون آمده اند. و کسانی که باقی می مانند به درستی پتانسیل و چشم انداز آن ایمان دارند.

امروز باید بیت کوین بخرم؟
همانطور که قبلا گفته شد، دوباره ارزش تکرار و هایلایت کردن را دارد، بیت کوین را نخرید که یک شبه میلیونر شوید! به همین دلیل دوباره نیاز به یادآوری این موضوع هست که در آینده نه شخص ضرر شود و نه ارزی که سرمایه گذاری کرده است. اگر شما امروز اینترنت را دوست دارید و تمام قدرت های وابسته به آنرا، پس باور دارید بیت کوین می تواند دنیا را تغییر دهد، بنابراین امروز که قیمت آن پایین تر است بهتر است آن را خریداری کنیم.

چرا تردید دارید؟ زمانی که مردم وارد بازار رمزپایه برای خرید بیت کوین می شوند همیشه قیمت آن بیشتر از ۲۰۰۰۰$ است. و این دلیلی است برای رشد و سرمایه گذاری هرچه بیشتر شما!

دیدگاه ها بسته شده است