ورود یونیسف به بازار ارزهای رمزپایه !

ارز های خود را نفروشید!
بهمن ۱۸, ۱۳۹۶
حفره امنیتی کشف شده در کیف پول های سخت افزاری لجر
بهمن ۲۰, ۱۳۹۶

ورود یونیسف به بازار ارزهای رمزپایه !

درخواستی که به واسطه آن، یونیسف از از گیمر های حرفه ای تقاضا می کند تا با استفاده از سیستم های کامپیوتری خود (که سخت افزار های قدرتمندی دارند) به ماین کردن اتریوم بپردازند و سود حاصل از این کار را به کودکان سوری اهدا کنند. براساس آمارهای جهانی، 8.3 میلیون از کودکان سوریه و کشور های همسایه آن نیاز جدی به کمک های همه جانبه دارند. یونیسف از اتریوم های ماین شده به وسیله ماینر ها جهت تامین آب، تحصیلات، ملزومات سلامتی و ... استفاده می‌کند. البته گفتی است که این اولین باری نیست که یونیسف از ارزهای رمزپایه جهت کمک های بشر دوستانه استفاده می‌کند.

این کمپین خیرخواهانه جهت تسریع کار گیمرها و ماینینگ سریعتر از ابزاری به نام Game chaingers استفاده می‌کند که به وسیله آن کارت گرافیک گیمر ها به یک ابزار بشردوستانه جهت استخراج اتریوم تبدیل می‌شود.

این روش به گیمرها این امکان را می‌دهد تا در زمان استراحت خود و در حالی که کامپیوتر خود را در حالت sleep قرار داده‌اند، با فعال کردن برنامه استخراج اتریوم یونیسف، کامپیوتر شخصی آن ها به وسیله‌ای جهت کمک به کودکان تبدیل شود.

آمار گرفته شده از این فعالیت نشان می‌دهد که در حال حاضر 360 عضو در این فعالیت سهیم شدند که 44 عضو آن به صورت جدی فعال هستد؛ به طوری که تا به امروز توانسته اند 900 یورو جهت کمک به کودکان سوری اتریوم ماین کنند. البته شاید این مبلغ جهت کمک به این همه کودک سوری بسیار ناچیز باشد اما شروع این حرکت سبب شد تا بسیاری از خیریه های معروف دست به کار شوند و از این روش استفاده کنند؛ به طوری که آمار وبسایت این خیریه ها نشان می‌دهد که تا به حال 86 میلیون دلار از این روش جهت کمک های خیرخواهانه جمع شده است.

حتما تا به حال نام سازمان یونیسف را شنیده اید، سازمانی که در حمایت از کودکان به صورت بین المللی فعالیت می کند. درخواست این سازمان از ماینر ها در این روز ها بسیار خبرساز شده است.

دیدگاه ها بسته شده است