پاسپورت مالت با استفاده از سرمایه گذاری فردی

دریافت گذرنامه اتحادیه اروپا / بلغارستان
بهمن ۷, ۱۳۹۶

پاسپورت مالت با استفاده از سرمایه گذاری فردی

مالت - کشوری کوچک با جمعیتی بیش از 400،000 نفر است ،این کشور که از مجمع الجزایر کوچکی تشکیل شده است در 50 مایلی جنوب سیسیل و در وسط اتحادیه اروپا قرار دارد. مالتا در حال حاضر یکی از کشورهای عضو شنگن است که شرایط کاری نسبتا خوبی در آن وجود دارد و فردی که اقامت این کشور را داشته باشد در طول سال فقط نیاز است یک روز در مالت باشد و الزامی برای ماندن وجود ندارد و می تواند به کشورهای دیگر شنگن رفته ، اقامت داشته باشد و یا مشغول به کار شود. طبق اصلاحیه های قانون اساسی در سال 2013 امکان دادن شهروندی به وسیله اشخاص حقوقی و یا وابستگان فرد که مشارکت در "برنامه سرمایه گذار فردی" را اعطا می کنند، بوجود آمد.
noyanpayblog1
اقلیم و آب و هوا
مالت دارای آب و هوای مدیترانه ای است .زمستان های آن معتدل و بارانی ،و تابستان های گرم و خشک دارد.معمولا خاک مالت سنگلاخی و کم درخت است و رویش گیاه و سبزه در آن کم است. اما خاک برخی از دره‌ها حاصلخیز است. تنها استثناء قابل توجه، جنگلهای بوسکت در کرانه‌های جنوبی هستند که در دره‌ای پرآب و در میان شمار زیادی تخته سنگ قرار گرفته‌اند. در این جنگل ها درخت های صنوبر و پرتقال می روید.
noyanpayblog2
تحصیل در مالت
مالت به علت انگلیسی زبان بودن و ارتباط با انگلستان و همچنین دانشگاه های آن تحت نظارت دانشگاه های معتبر انگلستان هستند. از جمله دانشگاه انگلیا راسکین و هزینه ی پایین تحصیل در این کشور و در بعضی مواقع نیاز نداشتن مدرک زبان تبدیل به نقطه ای قابل اتکا و شروع پیشرفت می باشد.
noyanpayblog3
شرایط درخواست برای اقامت مالت متقاضی برای گرفتن اقامت مالت از راه سرمایه گذاری باید حداقل 18 سال داشته باشد. وابسته های واجد شرایط شامل همسر، فرزندان، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ فرد می توانند به همراه متقاضی اصلی این درخواست بدهند. متقاضیان باید گواهی عدم سوء پیشینه صادر شده دادگاه بین المللی، اینترپل و یا دیگر مقامات قضایی را ارائه دهند.

مزایای گرفتن پاسپورت مالت با استفاده از سرمایه گذاری:
 • شهروندی در یک کشور عضو اتحادیه اروپا
 • پروسه سریع کمتر از 3 ماه
 • سفر بدون ویزا به بیش از 160 کشور جهان، از جمله ایالات متحده آمریکا
 • شهروندی اتحادیه اروپا که حق استقرار در تمام 27 کشور اتحادیه اروپا را فراهم می آورد
 • انگلیسی زبان بودن این کشور ،که یکی از دو زبان اصلی است
 • مالیات پایین
noyanpayblog4
الزامات شهروندی مالت با سرمایه گذاری
برنامه سرمایه گذاری مالت مستلزم پرداخت سرمایه غیر قابل برگشت به صندوق توسعه ملی است.
  برای کسب گذرنامه مالت با سرمایه گذاری، مقادیر پیشنهاد شده در قانون به شرح زیر است:
 • کمک برای متقاضی اصلی: 650000 یورو
 • کمک به همسر و فرزندان كودك: 25000 یورو
 • کمک به کودکان 18 تا 25 سال یا والدین بالای 55 سال: هر کدام 50000
 • هزینه های مربوط به داوطلب برای متقاضی اصلی: 7500 یورو; برای همسران، فرزندان بزرگسال و والدین: 5000 یورو؛ برای کودکان: 3000 یورو
نخست وزیر، جوزف مسقط ( Joseph Muscat) اعلام کرده است که این برنامه درآمد بالایی برای کشور به ارمغان می آورد و افراد زیادی را برای سرمایه گذاری در این جزیره جذب می کند. وی برآورد کرد که دولت با استفاده از گذرنامه مالتی با طرح سرمایه گذاری در سال اول خود، توانست 30 میلیون یورو دریافت کند.

آیا نیاز به اقامت در مالت قبل از شهروندی است؟ بله یک سال.
هیچ مجوزی صادر نمی شود مگر اینکه متقاضی مدارک را تأیید کند که در مالت مدت حداقل 12 ماه قبل از روز صدور گواهی در مالتا اقامت داشته است.

مالت – کشوری کوچک با جمعیتی بیش از ۴۰۰،۰۰۰ نفر است ،این کشور که از مجمع الجزایر کوچکی تشکیل شده است در ۵۰ مایلی جنوب سیسیل و در وسط اتحادیه اروپا قرار دارد.

دیدگاه ها بسته شده است