دریافت گذرنامه اتحادیه اروپا / بلغارستان

پاسپورت مالت با استفاده از سرمایه گذاری فردی
بهمن ۷, ۱۳۹۶
چرا اتریوم پایدارترین ارز رمزپایه به شمار می رود؟
بهمن ۱۶, ۱۳۹۶

دریافت گذرنامه اتحادیه اروپا / بلغارستان

دریافت شهروندی سریع:
طبق قانون شهروندی: هر فردی که شهروند بلغارستان نیست و می تواند شهروندی بلغارستان را طبق قانون کسب کند، اگر: فرد یک سال قبل از اقامت دائمی برای جمهوری بلغارستان به موجب بند 6 یا 7 ماده 25 قانون جمهوری بلغارستان دارای سرمایه ی 1260000 دلار باشد و یا حداقل 630 000 دلار در یک شرکت تجاری بلغاری سرمایه گذاری کرده باشد .
bulgary_noyanpay
مزایای گرفتن پاسپورت بلغارستان
گذرنامه بلغارستان می تواند برای هر شهروند غیر اروپایی با توجه به مزایای زیر ارزشمند باشد:
• با گذرنامه بلغارستان سفر به به 154 کشور از جمله منطقه شنگن، ترکیه، استرالیا، نیوزیلند، آسیای جنوب شرقی، ژاپن، کره جنوبی، آمریکای جنوبی، مکزیک و کارائیب، امکان پذیر است.
• پذیرش شهروندی بلغارستان مستلزم کسب تابعیت کامل اتحادیه اروپا است.
• بلغارستان مجاز به عضویت در منطقه شنگن است.
• داشتن حق کسب و کار در هر کشور اتحادیه اروپا / EEA و یا در سوئیس.
• حق خرید زمین در بلغارستان و سایر کشورهای اتحادیه اروپا.
• دسترسی به سیستم آموزشی در بلغارستان و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.
• حق دریافت خدمات پزشکی و مزایای اجتماعی در بلغارستان و اتحادیه اروپا. سرمایه گذاری برای اقامت بلغارستان مستلزم پرداخت بدهی های مالیاتی است.در نظر بگیرید که هر دو نرخ مالیات بر درآمد شخصی و شرکتی 10٪ است و مالیات سود سهام و منافع به ترتیب 5٪ و 8٪ است. علاوه بر این، بلغارستان حدود 60 معاهده مالیات را به تصویب رسانده است.
اقلیم و آب و هوای بلغارستان
کشور بلغارستان واقع در اروپای شرقی و از شمال با رومانی ، درغرب با صربستان و مقدونیه مرز مشترک دارد . از جنوب با ترکیه و یونان هم مرز است و در شرق دریای سیاه قرار دارد.قسمت شمالی آن تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد دارد، در حالی که جنوب شرق از آب و هوای مدیترانه‌ای برخوردار است. اقلیم غالب بر بلغارستان آب و هوای سرد و کوهستانی است و نواحی ساحلی آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد. بلغارستان دارای کوه های شگفت انگیز، مناظر و پارک های طبیعی، شهرهای تاریخی، شهرهای مدرن و سواحل زیبا است که از دمای تابستان آن لذت می برد.
bulgary-noyanpay
اقتصاد
در حال حاضر ، علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته سیستم اقتصادی این کشور همچنان کشاورزی محور است و صنعت در آن رشد نکرده است. همین مسئله باعث بروز فقر شده‌است. با توجه به حاصلخیز بودن خاک آن و منابع طبیعی دیگر، اقتصاد ی استوار بر کشاورزی دارد. تولید در تعاونی‌های بزرگ مکانیزه متمرکز است. شامل فراورده‌های: میوه (انگور) ،غلات (گندم، ذرت، جو) و به طور فزاینده‌ای تنباکو است. تولیدات کشاورزی اساس صنایع غذایی و شراب‌سازی را تشکیل می‌دهد. به دنبال آشوب‌های اجتماعی اقتصادی و سیاسی که اروپایی شرق را پس از ۱۹۹۰ در بر گرفت شیوه های تجارت در این منطقه با مشکل روبرو شد. در نتیجه با کمبودهای شدید بسیاری از کالاها و از جمله نفت، روبرو شد. تولیدات صنعتی کاهش یافت ولی پیشرفت در امر خصوصی کردن صنعت و کشاورزی حاصل شده‌است. رشد اقتصادی در بلغارستان به طور کلی در سال ۲۰۱۱ به میزان ۱٫۷ درصد نسبت به سال قبل بود. پیش‌بینی اقتصادی کمیسیون اروپا در سال ۲۰۱۲برای رشد کلی بلغارستان در ۰٫۵ درصد بود . بیش از ۳۵ درصد برق بلغارستان توسط نیروگاه هسته‌ای دو هزار مگاواتی کازلودی تأمین می شود .

دریافت شهروندی سریع:
طبق قانون شهروندی: هر فردی که شهروند بلغارستان نیست و می تواند شهروندی بلغارستان را طبق قانون کسب کند، اگر:

دیدگاه ها بسته شده است