پرداخت پی پال

پی پل یا پی پال (PayPal) یک شرکت معتبر آمریکایی است که در زمینه نقل و انتقال وجه به صورت آنلاین به صورت گسترده در سراسر دنیا فعالیت می کند.
ممکن است شما نخواهید ریسک افتتاح حساب پی پال و کار با حساب پی پال را متقبل شوید و به دنبال راهی با اطمینان و کم هزینه برای پرداخت های خود باشید، گروه نویان پی با آگاهی کامل از قوانین پی پال و قوانین مالی بین المللی مجری و مشاوری امین در زمینه ی پرداخت های تخصصی پی پال می باشد. جهت اطمینان پیدا کردن از پرداخت پی پال، با گروه پشتیبانی نویان در تماس باشید و یا با اطمینان از قابل پرداخت بودن با پی پال بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کرده و اقدام به ثبت سفارش خود فرمایید.
ثبت سفارش

جهت پرداخت پی پال، لازم است پیش از ثبت سفارشتان در سایت نویان پی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • * اطمینان حاصل نمودن از امکان پرداخت با پی پال
 • * در صورتی که پرداخت در سایت موردنظر احتیاج به ساخت اکانت دارد مانند پرداخت کنفرانس ها و ... لطفا در سایت موردنظر ثبت نام فرمایید و نام کاربری (Username) و گذرواژه (Password) آن را از طریق پنل کاربری خود در نویان پی در قسمت خرید اینترنتی با پی پل وارد نمایید.
 • * همچنین در پر کردن مشخصات کاربری خود در سایتی که قصد پرداخت در آن را دارید دقت فرمایید که نام و آدرسی از ایران و شهرهای ایران به دلیل تحریم ایران وارد نفرمایید.
 • * لطفا پس از پر کردن تمامی فیلدهای لازم در سایت مورد نظر، لینک نهایی پرداخت را برای کارشناسان ما ارسال فرمایید.
 • * دقت داشته باشید پرداخت های زیر ۲۰ دلار توسط نویان پی انجام نمی گیرد.

سوالات متداول در خصوص پرداخت پی پال

هزینه پرداخت با پی پال چگونه محاسبه می شود؟
پی پال جهت نقل و انتقال و همچنین دریافت پول، پرداخت های اینترنتی و ... هزینه ای را بر اساس نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال و مبدا و مقصد و مقدار پولی که انتقال یافته، دریافت می نماید. جهت آگاهی از هزینه دریافتی گروه نویان و نحوه محاسبه مبالغ دریافتی لطفا با ما در تماس باشید.
منظور از گیفت پی پال چیست چه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد؟
این نوع پرداخت زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که برای ارسال پول به عنوان هدیه برای روز تولد، کمک به اعضای فامیل یا دوستان و یا موارد ویژه باشد.
مس پی پال چه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد؟
این نوع ارسال پول، بهترین نوع پرداخت گروهی است. شما می توانید برای حداکثر ۵۰۰۰ نفر همزمان پول ارسال کنید.
مدت زمان شارژ حساب پی پال چقدر طول می کشد؟
شارژ اکانت پی پال شما در کمتر از ۲ ساعت کاری انجام خواهد شد.
شرایط واریز وجه به اکانت پی پال نویان پی چگونه است؟
  لطفا به موارد زير براي ارسال وجه از طريق پي پال دقت فرمایید:
 • ارسال وجه به صورت پرسنال پيمنت باشد.
 • ارسال از طريق كارت اعتباري نباشد.
 • بعد از پرداخت از صفحه پي پال اسكرين شات گرفته شود.
 • تسويه ريالي ۵ روز كاري و بعد از تاييد ارسال كننده وجه انجام خواهد شد.
آیا حساب پی پال به صورت شماره حساب هست؟
خیر، حساب پی پال در قالب ایمیل است که از این طریق انتقال وجه انجام می شود.
در چه صورت سفته از مشتریان دریافت می شود؟
در صورتی که نقد کردن از حساب شخصی باشد و نه شرکتی، نیاز به دریافت سفته می باشد.
چه زمانی سفته ارائه شده توسط مشتری، به او باز خواهد گشت؟
بعد از ۶ ماه سفته به مشتریان بازگشت داده خواهد شد.
بعد از واریز وجه به حساب نویان پی، چگونه وجه به مشتری تحویل داده می شود؟
وجه به صورت ریالی بعد از ۵ روز به حساب شما در ایران واریز خواهد شد.

 

آدرس خرید سرویس/محصول

 

 

محاسبه قیمت ریالی در پنل کاربری

 

 

پرداخت معادل ریالی

 

 

انجام سفارش توسط نویان پی

 

paypalcover

پرداخت پی پال

پی پل یا پی پال (PayPal) یک شرکت معتبر آمریکایی است که در زمینه نقل و انتقال وجه به صورت آنلاین به صورت گسترده در سراسر دنیا فعالیت می کند.
گروه نویان پی با آگاهی کامل از قوانین پی پال و قوانین مالی بین المللی مجری و مشاوری امین در تمام زمینه های پرداخت های ارزی در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب می باشد.
جهت آگاهی از هزینه افتتاح حساب و یا پرداخت پی پال، با گروه پشتیبانی نویان در تماس باشید و یا با کلیک کردن بر روی دکمه ثبت سفارش، برای ورود به سایت و به ثبت رساندن سفارش خود اقدام فرمایید.

ثبت سفارش

جهت پرداخت پی پال توسط ما، لازم است پیش از ثبت سفارشتان در سایت نویان پی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • اطمینان حاصل نمودن از امکان پرداخت با پی پال
 • در صورتی که سایت مورد نظر احتیاج به ساخت اکانت دارد مانند پرداخت کنفرانس ها و …، لطفا در سایت موردنظر ثبت نام فرمایید و نام کاربری(Username) و گذرواژه (Password) آن را از طریق پنل کاربری خود در قسمت خرید اینترنتی با پی پل وارد نمایید.
 • همچنین در پر کردن مشخصات کاربری خود در سایتی که قصد پرداخت در آن را دارید دقت فرمایید که نام و آدرسی از ایران و شهرهای ایران به دلیل تحریم ایران وارد نفرمایید.
 • لطفا پس از پر کردن تمامی فیلدهای لازم در سایت مورد نظر، لینک نهایی پرداخت را برای کارشناسان ما ارسال فرمایید.
 • دقت داشته باشید پرداخت های زیر ۲۰ دلار توسط نویان پی انجام نمی گیرد.

سوالات متداول در خصوص پرداخت پی پال

مزایای داشتن حساب پی پال؟
پی پل یا پی پال (PayPal) یک شرکت معتبر آمریکایی است که در زمینه نقل و انتقال وجه به صورت آنلاین به صورت گسترده در سراسر دنیا فعالیت می کند.
شما می توانید با افتتاح حساب کاربری خود در پی پال، نقل و انتقالات مالی خود را به صورت آنلاین و در سطح بین المللی انجام دهید.
مراحل پرداخت توسط پی پال؟
شرکت پی پال قوانین و مقرارت بسیار دقیق مالی دارد تا از پولشویی و درآمدهای غیرقانونی جلوگیری نماید از این رو بایستی قبل از مبادرت به افتتاح حساب و انجام عملیات ارزی از آن ها آگاهی یابید.
جهت آگاهی از مراحل و اطمینان از روش پرداخت صحیح توسط کارشناسان مجرب گروه نویان لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
هزینه پرداخت با پی پال چگونه محاسبه می شود؟
پی پال جهت نقل و انتقال و همچنین دریافت پول، پرداخت های اینترنتی و … هزینه ای را بر اساس نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال و مبدا و مقصد و مقدار پولی که انتقال یافته، دریافت می نماید.
جهت آگاهی از هزینه دریافتی گروه نویان و نحوه محاسبه مبالغ دریافتی لطفا با ما در تماس باشید.

پرداخت پی پال

گروه نویان پی با آگاهی کامل از قوانین پی پال و قوانین مالی بین المللی مجری و مشاوری امین در تمام زمینه های پرداخت های ارزی در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب می باشد. جهت آگاهی از هزینه افتتاح حساب و یا پرداخت پی پال، با گروه پشتیبانی نویان در تماس باشید و یا با کلیک کردن بر روی دکمه ثبت سفارش، برای ورود به سایت و به ثبت رساندن سفارش خود اقدام فرمایید.

سوالات متداول در خصوص پرداخت پی پال

مزایای داشتن حساب پی پال؟
پی پل یا پی پال (PayPal) یک شرکت معتبر آمریکایی است که در زمینه نقل و انتقال وجه به صورت آنلاین به صورت گسترده در سراسر دنیا فعالیت می کند. شما می توانید با افتتاح حساب کاربری خود در پی پال، نقل و انتقالات مالی خود را به صورت آنلاین و در سطح بین المللی انجام دهید.
مراحل پرداخت توسط پی پال؟
شرکت پی پال قوانین و مقرارت بسیار دقیق مالی دارد تا از پولشویی و درآمدهای غیرقانونی جلوگیری نماید از این رو بایستی قبل از مبادرت به افتتاح حساب و انجام عملیات ارزی از آن ها آگاهی یابید. جهت آگاهی از مراحل و اطمینان از روش پرداخت صحیح توسط کارشناسان مجرب گروه نویان لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
هزینه پرداخت با پی پال چگونه محاسبه می شود؟
پی پال جهت نقل و انتقال و همچنین دریافت پول، پرداخت های اینترنتی و … هزینه ای را بر اساس نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال و مبدا و مقصد و مقدار پولی که انتقال یافته، دریافت می نماید. جهت آگاهی از هزینه دریافتی گروه نویان و نحوه محاسبه مبالغ دریافتی لطفا با ما در تماس باشید.

افتتاح حساب پی پل ( Paypal ) وریفای همراه با مدارک

گروه نویان پی با آگاهی کامل از قوانین بین المللی مجری و مشاوری امین در زمینه تمامی پرداخت های ارزی در کمترین زمان ممکن با هزینه مناسب می باشد.
جهت آگاهی از هزینه افتتاح حساب و یا پرداخت پی پال، با گروه پشتیبانی نویان در تماس باشید.

Select your currency