اکانت وریفای شده سایت فریلنسر، درآمد دلاری کسب کنید!

به این موضوع فکر کردید که خودتون کارفرمای خودتون باشید؟ اکانت وریفای شده فریلنسر داشته باشید!
فریلنسینگ مفهومی است که این روزها مورد توجه خیلی ها قرار گرفته است. با عضویت در سایت فریلنسر می توانید بر اساس مهارت خود پروژه های دلاری گرفته و درآمدی عالی داشته باشید. سایت فریلنسر برای کارفرماها امکان دسترسی به هزاران پیمانکار مستقل متخصص بدون نیاز به صرف هزینه برای تبلیغات، بیمه و… را فراهم می کنه. همچنین برای فریلنسرها تعداد زیادی از پروژه وکارهای تمام وقت یا پاره وقت را بدون صرف هزینه پیشنهاد می دهد. پروژه های موجود در فریلنسر از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند.

پس اگر برنامه نویس، گرافیست، طراح، عکاس، معمار هستید یا در هر زمینه مرتبطی مهارتی دارید، الان وقتشه که از سایت فریلنسر پروژه بگیرید و درآمد دلاری داشته باشید!
۱۰ مهارت پول ساز سایت فریلنسر، برنامه نویسی، طراحی و توسعه وب سایت، بازاریابی محتوا، طراحی گرافیک، مدیریت شبکه های اجتماعی، ادیت فیلم، نویسندگی، مترجمی، مشاور کسب و کار و مسئول تبلیغات هستند.
امنیت شغلی 100%
یکی دیگر از مزایای مهم فریلنسینگ امنیت شغلی است. دیگر نگران اخراج شدن نباشید در فریلنسینگ رئیس شما هستید. مطمئنا در فریلنسینگ هم مشکلاتی وجود دارد ولی تا زمانی که برنامه درستی داشته باشید بعد از مدتی همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود.
تصمیم گیری درباره پروژه ای که می خواهید انجام بدید
در فریلنسینگ دیگر مجبور نیستید روی پروژه هایی که علاقه ای بهشون ندارید کار کنید و محدودیتی در انتخاب پروژه های خود ندارید.
انتخاب کارفرما نیز دست خود شماست.
متاسفانه به دلیل تحریم های موجود، امکان ایجاد حساب فریلنسر در ایران امکان پذیر نیست. ولی شما می توانید ساخت حساب خود را به ما بسپارید. ما به شما اکانت وریفای شده فریلنسر با قابلیت دریافت درآمد ارائه می کنیم. و در هر زمان که درخواست دهید، درآمد دلاری شما را نقد کرده و معادل ریالی آن را به حساب شما واریز می کنیم.
نکاتی که قبل از ثبت سفارش می بایست بدانید:
- جهت افتتاح حساب نیاز به ارائه پاسپورت یا اسکن آن نیست. تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم.
- افتتاح حساب وریفای شده فریلنسر حداکثر ۵ روز کاری زمان می برد.
- وبسایت فریلنسر به آی پی و تایم زون شما حساس است. صرفا از آی پی ارائه شده توسط ما استفاده کنید.

اکانت وریفای شده سایت فریلنسر

آیا تا به حال به این موضوع فکر کردید که خودتون کارفرمای خودتون باشید؟ هر زمان و هر کجایی که خواستید کار بکنید و ساعت کاری ثابتی نداشته باشید؟ تصور کنید که می تونید در اتاق خودتون، پشت میزتون با کامپیوتر شخصیتون مشغول به کار باشید بدون اینکه حتی از خونه بیرون رفته باشید و کلی از وقتتون در ترافیک سنگین هدر داده باشید. فریلنسینگ مفهومی است که این روزها مورد توجه خیلی ها قرار گرفته و با هرکسی که راجع به کار صحبت می کنید، حتما کلمه فریلنسر یا آزادکار را می شنوید. تقریبا اکثرا با مفهوم اولیه آن که همان کار کردن بدون داشتن تعهد بلند مدت به یک کارفرما می باشد، آشنا هستند. معمولا افرادی که به صورت فریلنس کار می کنند خودشون تصمیم می گیرند که برای چه کسی و به چه مدتی کار بکنند.

شاید از خودتون بپرسید که فریلنسینگ چیست؟ به چه کسی فریلنسر می گویند؟ و اینکه چگونه یک فریلنسر بشویم؟

به کارهایی که می توانید در خانه و از راه دور به طور آنلاین انجام بدهید، فریلنسینگ گفته می شود. فریلنسینگ می تواند هم به صورت تمام وقت و یا پاره وقت باشد. کسب وکار فریلنس این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون صرف هزینه کار خود را آغاز بکنید.

فریلنسر به کسی گفته می شود که مستقلا و به صورت پروژه ای کار می کند. فریلنسرها معمولا دارای یک مهارت و تخصص مانند نویسندگی، طراحی، برنامه نویسی، ترجمه و … هستند و به شکل پروژه ای بدون بستن قرارداد طولانی مدت برای دیگران کار می کنند.

فریلنسر ها انواع مختلفی دارند که هر گروه اهداف و انتظارات متفاوتی دارند:

کسانی که تمام وقت کار میکنند و برای چندین مشتری، پروژه انجام می دهند.

این فریلنسرها معمولا از خانه و یا دفتر مشترک استفاده می کنند و دستمزدشان بر اساس ساعت کاری یا پروژه تعیین می شود.

10 شغل پر درآمد فریلنس:

1- برنامه نویسی و توسعه نرم افزار 2- طراحی و توسعه وب سایت 3-بازاریابی محتوا 4-گرافیست 5-مدیریت شبکه های اجتماعی 6-ادیتور فیلم 7-نویسندگی 8-مترجمی 9-مشاور کسب و کار 10-مسئول تبلیغات

مزایای فریلنسینگ

امنیت شغلی 100%

یکی دیگر از مزایای مهم فریلنسینگ امنیت شغلی است. دیگر نیازی نیست که نگران اخراج شدنتون باشید در فریلنسینگ رئیس خود شما هستید. مطمئنا در فریلنسینگ هم مشکلاتی وجود دارد ولی تا زمانی که بتوانید برنامه درستی داشته باشید بعد از مدتی همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود.

تصمیم گیری درباره پروژه ای که می خواهید انجام بدید

در فریلنسینگ دیگر مجبور نیستید روی پروژه هایی که علاقه ای بهشون ندارید کار کنید و محدودیتی در انتخاب پروژه های خود ندارید.

انتخاب کارفرما نیز دست خود شماست.

با توجه به مزایای گفته شده نیمی از فریلنسرها می گویند که در ازای هیج مبلغی حاضر به دست کشیدن از این کار نیستند. این نشان دهنده علاقه آنها به انعطاف پذیری زیاد، درآمد بالا و نوع زندگی است که فریلنسینگ برای آنها ایجاد می کند.

نکاتی که برای فریلنسر شدن باید در نظر بگیرید:

    • آماده سازی

ابتدا مهارت های قابل ارائه خود را پیدا کنید. شاید در یکی از مهارتهای عکاسی، توسعه وب سایت و نرم افزار، طراحی، بازاریابی و… مهارت داشته باشید. هرکاری را که فکر میکنید در انجام آن مهارت دارید را لیست کنید.

  • در نظر گرفتن بازار: با تحقیق در بازار مهارت هایی که افراد زیادی برای دریافت آن حاضر به پرداخت پول هستند را پیدا کنید.
  • برنامه ریزی کنید: ابتدا تعیین کنید که در روز چند ساعت می توانید کار کنید و نرخ مناسبی را با توجه به سایر رقبا برای هر ساعت کاری خود تعیین کنید.
  • ساخت برند شخصی: دقت داشته باشید که به عنوان یک فریلنسر شما صاحب کسبو کار خودتان هستید. بنابراین باید مزیت رقابتی خود را پیدا کنید. این برند شخصی شما باید در رزومه، فضای مجازی و ارتباط شما باید مشتری ها دیده شود.
  • پذیرای فرصت ها باشید: برای قوی کردن رزومه خود از هر فرصتی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. برخی اوقات پروژه های داوطلبانه یا با قیمت بسیار کم را انجام دهید تا تجربه و سابقه خود را افزایش دهید.
  • حضور در اینترنت: در صفحات اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و… صفحه بسازید. زمانی که رزومه خود را ارسال می کنید می توانید به شبکه های اجتماعی که در آن حضور دارید لینک بدهید و نمونه کارهایتان را معرفی کنید.
  • در زمان بیکاری کار کنید: در زمان بیکاری خود کار بکنید و آن را در معرض دید قرار بدهید تا مشتری ها به کار شما جذب شوند.

برای فریلنسر شدن نیاز دارید که در یک وبسایت فریلنسر ثبت نام کنید. یکی از محبوب ترین این وبسایت ها https://www.freelancer.com می باشد.
Freelancer.com یک بازار کار آنلاین است و پل ارتباطی بین فریلنسرها و کارفرماها در سراسر دنیا می باشد. شرکت ها و یا اشخاصی که به دنبال افرادی با مهارت خاص برای انجام پروژه های بلند مدت یا کوتاه مدت خود هستند از طریق این سایت می توانند پروژه های خود را پست کرده و فریلنسرها نیز می توانند پروژه های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

سایت فریلنسر برای کارفرماها امکان دسترسی به هزاران پیمانکار مستقل متخصص بدون نیاز به صرف هزینه برای تبلیغات، بیمه و… را فراهم می کند. همچنین برای فریلنسرها تعداد زیادی از پروژه وکارهای
تمام وقت یا پاره وقت را بدون صرف هزینه پیشنهاد می دهد. پروژه های موجود در فریلنسر از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند.

برای ثبت نام در این وبسایت نیاز دارید که با ساخت حساب کاربری در این وبسایت آشنا باشید. با توجه به این که ساخت حساب کاربری در این سایت کار آسانی نیست، می توانید ساخت حساب کاربری خود را به نویان پی بسپارید.
Select your currency